5 причин купити зимову військову форму

Тепло, комфорт і легкість можливі й узимку. Все завдяки зимовій військовій формі, яку може купити не лише військовослужбовець, а й цивільна особа. Приводів надягти її завжди чимало, тож і причин для купівлі має бути багато. Назвемо лише 5 основних причин.

Про переваги сучасного тактичного одягу ходять легенди. В чому його секрет, і чому все більше людей приймає рішення купить зимнюю военную форму? Назвемо всього п’ять основних причин, а ви обов’язково зможете знайти й інші: особисто для себе.


Причина 1. Одяг військової якості

Як відомо, саме для військової справи розробляються найбільш технологічні та продумані вироби. Саме такою є зимова військова форма, яка є не лише привабливою й теплою, а й:

 • зносостійкою за рахунок ідеального поєднання багаторазово протестованих матеріалів;
 • практичною завдяки вдалому крою, що не сковує рухів;
 • комфортною завдяки міцній надійній фурнітурі та волого- й вітрозахисному просоченню, а також повітропроникності й придатності до використання при екстремально низьких температурах до — 40 градусів;
 • універсальністю та можливістю комбінувати різні елементи залежно від погодних умов та оперативних завдань;
 • безшумністю, що гарантує бійцю, мисливцю чи любителю дикої природи додатковий захист.

Причина 2. Актуальне забарвлення

Якщо ви ще глибоко не вдавалися в подробиці щодо крою та конструктивних особливостей, але хотіли б мати в зимовому гардеробі зручний комплект для гірськолижного спорту, альпінізму, рибалки, полювання чи воєнізованих ігор, ви точно встигли вибрати для себе одне з забарвлень.

Справжня зимова військова форма випускається в кольорах, статутних для родів українських військ, і можна обирати як захисні, так і нейтральні варіанти забарвлення:

 • піксель (мультикам);
 • камуфляж;
 • олива;
 • сіре;
 • чорне.

Цивільні особи мають можливість носити не лише нейтральні кольори, а й славнозвісний піксель. Головне – щоб на формі не було нашивок чи інших знаків приналежності до військової служби.

Причина 3. Не тільки тепло, а й захист

Хоча забарвлення форми значною мірою відповідає за непомітність на відкритому просторі, зимова військова форма має ще багато цікавих характеристик. Вони, своєю чергою, допомагають захистити свого власника від:

 • Необхідності купувати нову форму завдяки матеріалу ріп-стоп – армованої тканини, яка допомагає попередити розрив тканини навіть при значному пошкодженні (камінням, гілками тощо).
 • Вітру й вологи – завдяки надійному просоченню, яке витримує багато циклів прання.
 • Від дискомфорту та втоми – завдяки легкості одягу.
 • Від вогню – завдяки вогнетривкому просоченню, яке дозволяє матеріалу витримувати 5-секундний контакт із відкритим вогнем.

Причина 4. По-справжньому зимова форма

Надійний флісовий утеплювач, мембрана й верхній шар армованого поліестеру дозволяють не лише вільно рухатися й постійно зберігати прошарок тепла біля шкіри, а й почувати себе впевнено навіть у найбільш екстремальних умовах: під час опадів, ожеледиці, кусючих вітрів та лежання в кучугурі снігу. А головне – навіть під час виконання найскладніших бойових завдань.

Причина 5. Великий вибір розмірів жіночих та чоловічих моделей

Сучасні ліцензовані українські виробники зимової військової форми – такі, як військторг «Моментум» реалізують тактичний одяг у широкому діапазоні розмірів: від 40 до 60-го, забезпечуючи максимальний комфорт і можливість вибору. До того ж, комплекти бувають не лише чоловічими, а й жіночими, і враховують всі особливості жіночої анатомії. Дізнатися більше можна в інтернет-магазині «Моментум» та в стаціонарному магазині, а також під час консультації з нашими менеджерами.