20 травня о 18:00 — ПРЕМ'ЄРА вистави «Приголомшена Тетяна» від Маріупольського театру 

Нова постановка Донецького обласного академічного драматичного театру — «Приголомшена Тетяна» за п’єсою Лаші Бугадзе (Грузія) у постановці режисера — заслуженої артистки України Людмили Колосович. Це 6 історій про російсько-грузинську війну, герої яких у свій спосіб справляються із жахливою реальністю.

 

Вистава відбувається у форматі «сцена на сцені», тож глядачі віч-на-віч зустрінуться з кожним героєм та його переживаннями й емоціями.

6 міні п’єс, 6 маленьких історій лаконічно об’єдналися у виставі «Приголомшена Тетяна», події якої розгортаються на мальовничому Кавказі під час загарбницької й безглуздої російсько-грузинської війни. Слова та вчинки головних героїв, які внаслідок військових дій страждають психічними розладами, є проявом уявлень про такі надважливі поняття як війна, любов, повага, життя та смерть. 

«Приголомшена Тетяна» не позбавлена й чорного гумору. Тут реальність межує з абсурдністю, а гендерні ролі не відповідають загальноприйнятим очікуванням – на противагу заслабким пещеним чоловікам виступають грубі чоловікоподібні жінки. Своєрідними у постановці змальовані й стосунки між представниками старшого і молодшого поколінь. А як щодо конфлікту стереотипних людських цінностей та підсвідомих бажань людини, які у суспільстві прийнято замовчувати? 

Завдяки мелодиці мови, пластичним рухам акторів та особливостям сценографії вистава набула рис яскраво-вираженої грузинської ідентичності. В той же час «Приголомшена Тетяна» має мультинаціональний характер, адже тема війни є актуальною повсякчас в усьому світі. 

Квитки за посиланням: https://concert.ua/uk/events/prigolomshena-tetjana-uzhgorod

Слідкуйте за новинами театру у соціальних мережах

https://www.facebook.com/mariupoltheatre

https://instagram.com/daodt_mariupol

 

Джерело