Другий інформатор розвідки США готовий свідчити проти Трампа – адвокат

<p>Дональд Трамп звинуватив нового інформатора у тому, що той володіє інформацією «з других рук» і з’явився на заміну першому Об этом сообщает <a href=proukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Другий інформатор розвідки США готовий свідчити проти Трампа – адвокат">

Дональд Трамп звинуватив нового інформатора у тому, що той володіє інформацією «з других рук» і з’явився на заміну першому

Інформатор стверджує, що має інформацію з перших рук щодо скандальної розмови президентів України та США


Ще один співробітник американської розвідки готовий надати свідчення Конгресу щодо дій президента Дональда Трампа.


Про це повідомив в інтерв’ю ABC News його адвокат Марк Заід, який також є захисником першого інформатора.


Другий інформатор стверджує, що має інформацію з перших рук щодо скандальної липневої телефонної розмови президентів України та США.


За словами Заіда, його другий підзахисний входить до числа тих, з ким розмовляв генеральний інспектор розвідувального співтовариства США Майкл Аткінсон, щоб підтвердити обвинувачення першого інформатора.


Трамп вже звинуватив інформатора у тому, що той теж володіє інформацією «з других рук» і з’явився на заміну першому, оскільки той «майже повністю помилково зрозумів» його розмову з президентом України Володимиром Зеленським, додає DW.


Раніше ЗМІ повідомили, що у справі про телефонну розмову президентів США та України Дональда Трампа та Володимира Зеленського може дати свідчення ще один співробітник американської розвідки.


Нагадаємо, держсекретар США прокоментував скандал навколо Трампа та України.


5 жовтня стало відомо, що конгресмени від Демократичної партії вимагають від Білого дому надати документи щодо розмови президентів США та України – Дональда Трампа та Володимира Зеленського.


Перед цим конгресмени направили аналогічний запит на адресу віце-президента США Майка Пенса.


Нагадаємо, Трамп закликав Палату представників провести голосування щодо імпічменту.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/drugiy-informator-rozvidki-ssha-gotoviy-svidchiti-proti-trampa-advokat-630610.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя