До Одеси прибув новозбудований броньований артилерійський катер

До Одеси прибув ще один новозбудований малий броньований артилерійський катер. Про це повідомила Телерадіостудія Міністерства оборони України "Бриз"

Це 7-й корпус із серії катерів проекту 58155, МБАК. Він був закладений на суднобудівному заводі "Кузня на Рибальському" у 2018-му та спущений на воду 3 квітня 2019 року. Об этом сообщает secondstreet.in.ua со ссылкой на СМИ.


В Одесі катер проходитиме відомчі, а згодом й державні випробування. Сьомий малий броньований артилерійський катер дещо відрізняється від попередніх шести. Незабаром катер протестують в акваторії Чорного моря поблизу берегів Одещини.


Особливістю цих катерів, є насамперед низька візуальна оптико-електронна, радіолокаційна та теплова непомітність, а також бронювання і маневреність катерів. Два останніх параметри, взагалі були випробувані в реальних бойових умовах, в ході протистояння наших «москітів» в Азовському морі. Невеликі МБАКи досить вміло маневрували і ухилялися від спроб російських піратів зробити таран. Причому, мова йде про переслідування МБАК ВМС України не тільки великими по габаритах і менш маневреними прикордонними сторожовими кораблями "Дон" та "Ізумруд", а й практично ідентичних за розмірами патрульних катерів проекту 12200 "Соболь" і проекту 12150 "Мангуст". Захоплення українських катерів стало можливим лише тому, що на виході з Керченської протоки росіяни застосували зброю проти кораблів ВМС України.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/do_odesy_prybuv_novozbudovanyy_bronovanyy_artyleriyskyy_kater_327732.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя