У Києві на вихідних перекриють рух на 40 вулицях та трьох мостах через міжнародний марафон. КАРТА


10-й Київський міжнародний марафон (Wizz Air Kyiv City Marathon) триватиме у столиці 5 та 6 жовтня (субота та неділя)

Про це повідомляє пресслужба КМДА. Об этом сообщает zhivoeslovo.in.ua со ссылкой на СМИ.

На час проведення заходу у центральній частині міста перекриватимуть рух на близько 40 вулицях та трьох мостах: Північному, Гаванському та мосту Патона.

Обмежувати і поновлювати рух іншими вулицями Києва під час марафону будуть поступово.

Усю трасу розбито на умовні «ділянки», рух транспорту на яких буде відновлюватися одразу після того, як бігуни їх подолають.

За потреби на трасу марафону буде допущений спецтранспорт: автомобілі поліції, швидкої, пожежної та газової служб, а також служби ліфтів.

Рух усіх видів транспорту заборонять під час монтажу та демонтажу конструкцій:

  • із 21:00 4 жовтня до 08:00 6 жовтня – на проїзді Володимирському (від вулиці Володимирської до вулиць Великої Житомирської, Михайлівської), площі Михайлівській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Трьохсвятительської), площі Софійській (від вулиці Володимирської), вулиці Малій Житомирській (від провулку Михайлівського), вулиці Алли Тарасової (від провулку Михайлівського);
  • із 05:00 5 жовтня до 08:00 6 жовтня, із 16:00 до 22:00 6 жовтня – на вулиці Трьохсвятительській (від вулиці Хрещатик), вулиці Володимирській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Софіївської).

Повний перелік перекритих вулиць на 4, 5, 6 жовтня тут.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/u_kyyevi_na_vykhidnykh_perekryyut_rukh_na_40_vulycyakh_ta_trokh_mostakh_cherez_mizhnarodnyy_marafon_karta”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя