“Були люди, які ходили у SPA і показували, що тут відпочивають” -, Мілованов про прогульників на курсах для депутатів у Трускавці


Президент школи, яка проводила курси для депутатів “Слуги народу” в Трускавці, очікує, що лише 50-60% депутатів отримають сертифікати

Про це президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов розповів в інтерв’ю “Українській правді”, Об этом сообщает 60minut.in.ua со ссылкой на СМИ.

“А були люди, які перші два дні прийшли і більше не приходили. Можемо аналізувати по "домашках". Першу "домашку" здали 80%, другу десь 72%. Так завжди падає. Зараз подивимося, скільки третю здадуть. Я очікую, що ми десь 50-60% сертифікатів видамо з усіх, хто брав участь”, — пояснив він.

“Але були люди, які ходили у SPA і показували, що вони, в принципі, тут відпочивають. Такі теж були. Але переважна більшість ходила, відсотків десь 80”, — додав Мілованов.

  • Нагадаємо, з понеділка, 29 липня, обрані депутати від "Слуги народу" проходять тижневий освітній інтенсив у Прикарпатті.

  • 3 серпня голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков відмовився називати вартість тренінгу новообраних народних депутатів у Трускавці.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/07/buly_lyudy_yaki_khodyly_u_spa_i_pokazuvaly_scho_tut_vidpochyvayut_milovanov_pro_progulnykiv_na_kursakh_dlya_deputativ_u_truskavci”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя