Відбувся наймасовіший заплив через Дніпро в історії України: фото та відео

У Запоріжжі вже вдруге відбувся масовий заплив через Дніпро Riverman 2019. Учасники мали перепливти з одного берега на інший, здолавши один кілометр. Об этом сообщает levitan.in.ua со ссылкой на СМИ.

Запорізький заплив через Дніпро став наймасовішим в історії України: в ньому взяли участь понад 500 осіб.

Серед них були як чинні кандидати та майстри спорту, так і аматори, для яких головне не перемога, а участь. Адже виросли на Дніпрі, і плавають хоч і не швидко, зате впевнено.

Задля безпеки учасники пливли із надувними буйками на поясі. Також їх супроводжували рятувальникам. З берега відчайдухів підтримували глядачі.

Масовий заплив у Запоріжжі
Масовий заплив у Запоріжжі

"Львів, Івано-Франківськ, Київ, Миколаїв, Одеса, Маріуполь – практично вся Україна тут представлена. У нас є учасники з Росії, з Білорусі. Якщо не зраджує пам’ять, з Молдови також є", – розповів організатор події Павло Морозов.

Стартували учасники на Хортиці. Звідти пливли до протилежного берега, де розташований центральний пляж Запоріжжя.


Масовий заплив у Запоріжжі

Найшвидше подолали відстань у кілометр плавці-професіонали – криворіжець Володимир Вороньков та запоріжанка Надія Іванова.

Володимир Вороньков
Володимир Вороньков

28-річний Володимир – член збірної команди України з плавання на відкритій воді, а 17-рвчна Надія – майстер спорту з плавання.

blog_ava
Суд визнав підвищення тарифів на газ у 2016 незаконним: як це вплине на українців
сьогодні
9654

Джерело статті: “http://24tv.ua/u_zaporizhzhi_vidbuvsya_naymasovishiy_zapliv_v_istoriyi_ukrayini_foto_ta_video_n1176433”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя