"Навесні обов’язково підемо гуляти", - зіркова галичанка Ольга Фреймут розповіла, як "полонила" свого чоловіка

Об этом сообщает gorodskievesti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Ольга Фреймут не любить розкривати подробиці особистого життя, і хоча телеведуча носить статус заміжньої дами досить давно, шанувальники дуже мало знають про її сімейні баталії. Однак Фреймут все ж «відкрила завісу» особистого життя, розповівши разом з чоловіком про свої стосунки.


Чоловік Фреймут розповів про те, що їхні стосунки з Ольгою не були надто швидкими і складалися поступово. «Я вважаю, у нас все по-справжньому, дуже міцно, тому що ми йшли до цього плавно. І мені імпонує, що сталося саме так. Може, комусь подобаються красиві історії про кохання з першого погляду. Але справжнє міцне почуття, яке буде тримати людей разом все життя, – це дуже просто, як і великі телевізійні проекти », – розповів Володимир Локотко, пишуть Версії з посиланням на Politeka.Цікаво, що ініціатором відносин була Ольга. «Я не сексистка і не вважаю, що повинна сидіти біля вікна, схиливши голову, і чекати смс від чоловіка, який мені подобається. Я проїжджала повз офіс каналу і написала смс (а Володя ж на мене сердився, що я пішла з каналу: «як затишно світиться твоє вікно …», ну, щось таке: «… навесні обов’язково підемо гуляти». А тоді була зима », – розповіла Фреймут.


Ольга жартома додала, що спеціально написала саме так, тому що «вміє маніпулювати». «Я журналіст і психолог непоганий. І він написав: «А навіщо чекати весни? Давай зустрінемося », – згадує Фреймут. А ще Ольга додала, що Володимир не писав їй вірші і кожен день квіти не дарував, він дав їй щось набагато важливіше, найцінніше для кожної жінки, – відчуття надійності.


Традиційного весілля у пари не було. І ось чому: «Для нас це не має значення. Це так смішно: ті всі гості, короваї, весільні сукні, а потім б’ють один одного по обличчю і розлучаються », – резюмувала Ольга.
Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/navesni-obov-yazkovo-pidemo-gulyati-zirkova-galichanka-olga-freymut-rozpovila-yak-polonila-svogo-cholovika/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя