У Львові можна подавати заявки на реставрацію вхідних дверей та брам до будинків

У 2019 році продовжить роботу програма співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Заявки на участь у програмі приймають до 29 березня 2019 року, за адресою вул. Валова, 20, каб. 12 ЛКП ʺАрхеологічно-архітектурна службаʺ. Об этом сообщает panorama-mukachevo.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺМаємо вже велику кількість адрес поданих на участь у програмі співфінансування реставрації вхідних дверей та брам до будинків на 2019−2020 роки. Заявки на участь приймаємо до 29 березня 2019 рокуʺ, — повідомила Тетяна Балукова, директора ЛКП ʺАрхеологічно-архітектурна службаʺ.


За її словами, також цього року у Львові розпочинає діяти програма співфінансування між містом і мешканцями реставрації вікон у будинках, які належать до культурної спадщини міста. Частка співфінансування на реставрацію дерев’яних вікон становить 60% — місто, 40% — власник. Частка при заміні пластикових вікон на дерев’яний скло-пакет (тільки після оплати штрафу) становить 50% — місто, 50% — власник. Однак на цю програму вже набрано 50 заявок.


Нагадаємо, у Львові впродовж 2009−2017 р. діяв проект ʺМуніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львоваʺ (GIZ). У межах цього проекту, у співфінансуванні німецького товариства та мешканців було відреставровано 148 історичних брам.


Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 26.01.2018 р. № 78 ʺПро продовження реалізації програм проекту ʺМуніципальний розвиток і оновлення старої частини міста Львоваʺ, управління охорони історичного середовища визначено координатором, а ЛКП ʺАрхеологічно-архітектурна службаʺ — замовником реалізації програм, започаткованих проектом ʺМуніципальний розвиток і оновлення старої частини міста Львоваʺ, а саме:


— програми співфінансування ремонтно-реставраційних робіт вікон і брам на об’єктах культурної спадщини;


— програми співфінансування ремонтно-реставраційних робіт балконів на об’єктах культурної спадщини;


— програми проведення практичних семінарів з підвищення кваліфікації майстрів-реставраторів.


У межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%), у 2018 році вдалось відреставрувати вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2, дерев’яні брами в будинках на вул. Залізнична, 4, вул. Павлова, 11, вул. Котляревського, 15, вул. Лисенка, 3 (дві брами), на вул. Кониського, 5, вул. Архітекторська, 3 (три брами), вул. Чупринки, 46, вул. Дорошенка, 22 і вул. Козланюка, 8, пл. Ринок, 14, вул. Смольського, 3 а також металеві брами на вул. Головацького, 22 та вул. Котляревського, 45 і вул. Лисенка, 33 та ін.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/do_29_bereznya_mozhna_podavaty_zayavky_na_restavratsiyu_vhidnyh_dverey_ta_bram_do_budynkiv_310455.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя