Стало відомо, наскільки популярний серед пасажирів новий поїзд до Будапешта

Вартість квитка становить приблизно 23 євро — Стало відомо, наскільки популярний серед пасажирів новий поїзд до Будапешта
Вартість квитка становить приблизно 23 євро
Зайнятість крісел цього поїзда становить майже 38%, що на думку залізничників, враховуючи лише початок його курсування, вважається позитивним показником Об этом сообщает argumenti.in.ua со ссылкой на СМИ.


За перші чотири тижні курсування поїзда №33/34 Будапешт-Мукачево, з 9 грудня до 3 січня ним скористалися понад 1,6 тисяч пасажирів.


Про це повідомляє info.uz.ua.


«Зокрема, в напрямку Мукачева подорожувало 915 пасажирів, у напрямку Будапешта — 687 пасажирів. Найбільший попит спостерігався напередодні Різдва Христового західного обряду», — говориться у повідомленні.


Зазначається, що зайнятість крісел цього поїзда становить майже 38%, що на думку залізничників, враховуючи лише початок його курсування, вважається позитивним показником.


Нагадаємо, поїзд №33/34 Мукачево-Будапешт курсує щодня з 9 грудня. З Мукачева поїзд вирушає о 12.30, прибуває до Будапешта о 18.37. З Будапешта вирушає о 7.23, до Мукачева прибуває о 15.20.


Вартість квитка становить приблизно 23 євро й може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання проїзного документа. Квитки можна придбати в залізничних касах.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/stalo-vidomo-naskilki-populyarniy-sered-pasazhiriv-noviy-pojizd-do-budapeshtu-559129.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя