У Києві вандали вкрали міні-фігурку слоника з проекту "Шукай". ФОТО

Об этом сообщает 53kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

У Києві зникла 9-а міні-скульптура, яка була створена в рамках проекту "Шукай". Пропав слоник, який більше місяця простояв біля Арки дружби народів. Про зникнення слоника стало відомо в п’ятницю, 2 жовтня.

Про це повідомила автор проекту "Шукай" Юлія Бевзенко на своїй сторінці в Facebook.

"Друзі, три хвилини тому завдяки своїй підписниці я дізналася, що скульптуру "Київський слоник" вкрали. Я зв’язалася з партнером скульптури – аукціоном "Violity" і вони ухвалили рішення відновлювати скульптуру", — написала Юлія.

На фото видно, що фігурку спиляли. У коментарях під постом люди засуджують цей вчинок і не приховують своїх почуттів. Бевзенко пообіцяла тримати в курсі всіх, хто переживає за "малюка".

До речі, це не перший випадок вандалізму над міні-фігурками. Раніше одну зі скульптур проекту «Шукай» спіткала не надто весела доля. Через півроку після відкриття фігурку торта вандали зіпсували, а потім вона і зовсім зникла з вулиці. Пізніше символ Києва відреставрували і перенесли на нове місце.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1541173780-u-kievi-vandali-vkrali-mini-figurku-slonika-z-proektu-shukay-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя