Ryanair скасував рейси із трьох країн Європи через страйк бортпровідників

Ryanair скасував рейси із трьох країн Європи через страйк бортпровідників Об этом сообщает 61kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ryanair скасував рейси з трьох країн Європи, на яких 25 і 26 липня повинні були вилетіти до 50 000 пасажирів, через страйк бортпровідників.

Про це інформує avianews.com.

Зазначається, що акція персоналу торкнеться 24% рейсів з та до Іспанії, 27% рейсів з та до Португалії і 31% рейсів з та в Бельгію.

Пасажирам, чиї польоти були скасовані, відправили смс-повідомлення та електронні листи з пропозицією безкоштовно перенести виліт орієнтовно на 7 днів від початкової дати або повернути квитки без штрафу.

Відомо, шо персонал лоукоста вимагає покращення умов роботи та оплати праці. Свою чергою, в авіакомпанії запевняють, що вже виплачують своїм бортпровідникам до 40 тисяч євро в рік, а також, що вони отримують 14 вихідних днів кожного місяця та оплачувані лікарняні. Цей страйк повністю необґрунтований і не несе нічого крім мети зруйнувати відпустки сімей і надати додаткові бонуси конкуруючим авіакомпаніям в Бельгії, Португалії та Іспанії, – наголошують в Ryanair.

Нагадаємо, про імовірний страйк бортпровідників ірландської лоукост-компанії Ryanair в Італії, Португалії, Іспанії та Бельгії повідомляли ще 6 липня. Страйки можуть продовжитися, якщо ірландська авіакомпанія не піде на поступки щодо деяких умови працевлаштування.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Ryanair_skasuvav_reisi_iz_troh_krain_Yevropi_cherez_straik_bortprovidnikiv_228575.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя