У Богунському суді Житомира відбулося підготовче засідання щодо обвинувачення власниці «Волни

У Богунському суді Житомира відбулося підготовче засідання щодо обвинувачення власниці «Волни», яка вдарила неповнолітнього
У Богунському суді Житомира відбулося підготовче засідання щодо обвинувачення власниці «Волни», яка вдарила неповнолітнього
22 грудня у Богунському районному суді Житомира відбулося підготовче судове засідання по обвинуваченні власниці готельно-оздоровчого комплексу «Волна» Євгенії Волинець, у тому що вона вдарила підлітка. Євгенію Волинець звинувачують за ч.1 ст.126.

На підготовче засідання з’явилися як сторона потерпілих, так і обвинувачення. Під час розгляду справи, законний представник потерпілого заявила, що хоче, аби людина, яка вчинила правопорушення, відповідала за свої вчинки.

«Постраждала дитина. Ми не маємо на меті збагатитися. Ми просто хочемо, аби людина відповідала за свої вчинки перед законом України», — сказала на суді мама хлопчика, якого вдарила Євгенія Волинець.

Обвинувачена ж сторона згодна на примирення.

«Ми згодні на примирення та не заперечуємо, аби на наступне засідання викликали свідків по справі», — сказала власниця «Волни».

Після перерви суддя призначила досудове засідання на 28 грудня 2017 року.

Адвокат потерпілої сторони Сергій Хоменко впевнений, що обвинувачена, має в першу чергу, вибачитеся перед потерпілим.

«Ми почули їх пропозицію щодо примирення. У будь-якому випадку, обвинувачена, на мою думку, має вибитися перед потерпілим. Хочу наголосити, що дана справа не має на меті заробити на обвинуваченій якихось коштів. Також, мій клієнт надав дозвіл зустрітись і вислухати пропозицію обвинуваченої та її захисника», — сказав адвокат потерпілої сторони Сергій Хоменко.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/oficial_info/65172-u-bogunskomu-sudi-zhytomyra-vidbulosya-pidgotovche-zasidannya-schodo-obvynuvachennya-vlasnyci-volny-yaka-vdaryla-nepovnolitnogo.html” Об этом сообщает uanews24.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя