У Латвії зрівняли статус радянських і нацистських ветеранівСейм остаточно схвалив ідею зрівняти ветеранів всіх армій, запровадивши загальний статус учасника Другої світової Об этом сообщает ykrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Сьгодні, Сейм в остаточному читанні прийняв закон про надання статусу учасника Другої світової війни громадянам Латвії, які воювали в регулярних військових частинах як проти нацистської Німеччини, так і проти СРСР, – повідомляє Delfi.


Законопроект був запропонований комісією Сейму з прав людини і суспільних справ з метою оцінити заслуги громадян Латвії, які під час Другої світової війни в складі регулярних військових частин інших держав брали участь у збройній боротьбі проти військових формувань СРСР, нацистської Німеччини або її союзників.


Учасниками Другої світової війни визнаються громадяни Латвії, які були такими на 17 червня 1940 року, і постійні мешканці Латвії, які легально в’їхали в країну до цієї дати. Ця норма не поширюється на тих осіб і членів їх сімей, які прибули до Латвії за так званим договором про військові бази від 5 жовтня 1939 року.
Джерело статті: “https://informator.news/u-latviji-zrivnyaly-status-radyanskyh-natsystskyh-veteraniv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя