Восени триматиметься курс 26 грн/$, якщо не буде екстремальних подій, – Юрчишин

четвер, 10 серпня, 2017, 11:23 Економіка

Восени триматиметься курс 26 грн/$, якщо не буде екстремальних подій, – Юрчишин

Фото: УНІАН
Фото: УНІАН


Восени не варто чекати різких коливань курсу валют. Об этом сообщает reniinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це пише директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин у своєму блозі на NV.ua.


Він прогнозує, що гривня трохи просяде стосовно долара, але потім знову зміцниться. На ситуацію на валютному ринку можуть вплинути результати збирання зерна, але шокових стрибків курсу не передбачається.


«До того ж зараз вляглися пристрасті навколо керівництва Нацбанку України. Навряд чи найближчим часом з’явиться повноцінний глава НБУ, це складне політичне питання.


А поки ж виконуючий обов’язки глави НБУ Яків Смолій приймає зважені і раціональні рішення. Він цілком може виявитися компромісною фігурою на найближчий рік», – вважає експерт.


Що стосується політичного фактору, то, на думку Василя Юрчишина, в новому сезоні темою номер один стануть парламентські вибори. Політики будуть репетирувати свої передвиборні програми.


«Можливий ажіотаж навколо прийняття бюджету на 2018 рік. Однак в цей період ситуація на валютному ринку буде мати уповільнений характер», – переконаний експерт.


«Варто сподіватися, що восени офіційний банківський курс залишиться в межах 26 гривень за долар. Якщо, звичайно, не відбудуться якісь екстремальні події», – додає він.


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2017/08/10/voseny_trymatymetsya_kurs_26_grn_yakshcho_ne_bude_ekstremalnyh_podiy__1147957”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя