Україна опинилась на 64 місці за рівнем життя у рейтингу зі 128 країн, - ІНФОГРАФІКА

Україна опинилась на 64 місці за рівнем життя у рейтингу зі 128 країн, — ІНФОГРАФІКА Фото: з вільних джерел

Пострадянські країни і надалі перебувають на низькому рівні за всіма показниками, а також демонструють регрес у категоріях "доступ до вищої освіти", "толерантність" і "якість навколишнього середовища", йдеться у підсумках щорічного дослідження "Індекс соціального розвитку" за 2017 рік, розробленого американською неурядовою організацією Social Progress Imperative, повідомляє аудиторська компанія Deloitte. Об этом сообщает ukr-trud.in.ua со ссылкой на СМИ.

Автори документу наголошують, що всі показники соціального розвитку України залишилися переважно на рівні минулого року, а також відзначають незначне покращення позицій щодо доступу до інформації та комунікацій, свободи вибору і особистої свободи, а також доступу до вищої освіти.

Водночас, погіршилися показники "особиста безпека" і "толерантність".

Найвищі бали, як і минулого року, Україна отримала за позиціями "харчування і базове медичне обслуговування" (98,47 зі 100) і "доступ до базової освіти" (97,52). Найнижчі показники — за позиціями "толерантність" (40,52) і "якість навколишнього середовища" (50,37).

Нагадаємо, що ще два роки тому, у 2015 році Україна за індексом людського розвитку опинилась на 81-ому місці серед 188 країн світу.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/ukraina_opynylas_na_64_mistsi_za_rivnem_zhyttya_u_reytyngu_zi_128_krain_217310.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя