НАБУ вирішило не відпускати Насірова за кордон

Насірову не дозволили виїхати на лікування до США

У вівторок, 30 травня, Національне антикорупційне бюро України схвалило рішення про відмову у виїзді за кордон відстороненому голові ДФС Романові Насірову.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

"Детективи Національного антикорупційного бюро України відмовили відстороненому голові Державної фіскальної служби в наданні дозволу на виїзд за межі України", – мовиться у повідомленні НАБУ.

Там зазначили, що відхилене клопотання Насірова є вже другим його зверненням. Так, у квітні відсторонений голова ДФС просив детективів НАБУ дозволити йому відвідати змагання збірної України з дзюдо у Варшаві. А 25 травня до НАБУ надійшло клопотання про надання дозволу на виїзд до США. При цьому Насіров мотивував поїздку необхідністю "проходження лікування".

У разі виїзду за кордон гарантувати повернення підозрюваного в Україну не може ніщо, крім його правосвідомості. Крім того, між Україною і США не укладено угоду про екстрадицію,
– зазначили в НАБУ.

Нагадаємо, напередодні у ЗМІ з’явилася інформація про те, що відсторонений очільник ДФС Роман Насіров просив у НАБУ відпустити його на лікування до США.


Джерело статті: “http://24tv.ua/nabu_virishilo_ne_vidpuskati_nasirova_za_kordon_n823913”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя