Мер Дніпра закриває фінансування всіх "ветеранських організацій"


Міський голова Дніпра Борис Філатов прийняв рішення припинити фінансування з міського бюджету ветеранських організацій, а також позбавити їх приміщення в міськвиконкомі

Про це він написав у Facebook.

"З сьогоднішнього дня я закриваю міське фінансування всіх "ветеранських" організацій. Бійці колчаковських фронтів 46 року народження виїжджають з міськвиконкому вперед ногами. Назавжди... На наступній сесії міської ради буде виділено міське фінансування союзу ветеранів АТО", — написав Філатов.

Говорячи про зіткнення, які відбулися в місті 9 травня, мер Дніпра написав: "Я винен, що довірився обіцянкам поліції, що все під контролем. Природно, що у мера немає пари сотень громил- "космонавтів", що мають кийки і поліцейські посвідчення, але все одно винні".

При цьому він зазначив, що весь останній рік "бив у дзвони", розповідаючи про те, що в Дніпрі ненормальна ситуація в поліції.

  • Нагадаємо, під час заворушень 9 травня в Дніпрі 15 людей затримали, 14 осіб зазнали поранень.
  • Генпрокурор Юрій Луценко заявив про затримання 8 ідентифікованих тітушок, які напали на учасників АТО, та наголосив, що співпрацю поліції з тітушками в Дніпрі 9 травня вивчає слідство.
  • У Дніпрі відпустили майже всіх тітушок, які напали на бійців АТО.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2017/05/10/mer_dnipra_zakryvaye_finansuvannya_vsikh_quotveteranskykh_organizaciyquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя