Рівненський нардеп від «Батьківщини»: Ймовірність розколу країни – колосальна

Фото з мережі Фейсбук

Українці вийшли на Майдан, щоб сказати, що так жити більше не хочуть. А влада, замість дослухатися до голосу громади, оголосила війну власному народові, вважає народний депутат і керманич обласної організації ВО «Батьківщина» Микола Кучерук.

На прес-конференцію у Рівне народний обранець прибув просто «з поля» київського Майдану. Він зазначив, що наразі, як ніколи, стало ясно, що влада будує поліцейську державу, а ймовірність розколу країни – колосальна. І здавати свої позиції влада наміру не має, а навпаки – фактично оголосила бойові дії проти власного народу. Водночас, як зазначив Микола Кучерук, Майдан також відступати не збирається, бо там залишаються патріоти, які відстоюють своє право та право своїх дітей на майбутнє. За словами Миколи Кучерука, нині не йде політична боротьба, бо ніхто не міряється рейтингами, не пнеться у лідери, йде боротьба народу проти влади.

- Влада хотіла зробити зачистку Майдану, — провадить нардеп. – А високопосадовці підняли руку на дітей. Тому зараз, ми, як ніколи, маємо об’єднатися і разом боротися проти цієї системи, реагувати на будь-яку кривду влади й протистояти цьому. А Майдан має завершитися перемогою українського народу. Якою вона буде, кожен має визначитися для себе сам. Особисто я вважаю, що це має бути зміна конституційного ладу в країні, перевибори до Верховної Ради та місцевих рад та прийняття закону про імпічмент Президенту. Адже народ має контролювати дії будь-якого Президента, незалежно від прізвища. І звичайно – підписання Асоціації з ЄС.

На запитання, чи вдовольняться протестувальники, якщо покараними за кривавий розгон Майдану будуть лише четверо уже названих високопосадовців, Микола Кучерук зазначив, що домагатимуться аби до тієї четвірки долучили як мінімум ще міліцейського міністра Захарченка, секретаря РНБО Клюєва, можливо, ще Медведчука.


Источник: “http://4vlada.com/rivne/31964”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя